Ogród to nie tylko miejsce gdzie możemy odpocząć,
to także doskonały sposób, aby zwolnić troszeczkę tempo swojego życia.

Rośliny ogrodowe  |  Prawdziwy smak owoców  |  Zabezpieczamy rośliny przed zimą  |  W hurcie i w detalu  |  Kontakt

Partnerzy:

Parking Okęcie zapraza na okęcie parking   Zapraszamy na parking w warszawie parking okęcie   Wywieziemy Twoje meble wywóz mebli warszawa

Zabezpieczamy rośliny przed zimą

Współcześnie działające hurtownie ogrodnicze udostępniają w swej ofercie handlowej coraz to szerszą skalę różnego rodzaju agrowłókniny służącej zabezpieczeniu roślin przed okresem zimowym. Oprócz popularnych agrowłóknin wprowadzają one na rynek ogrodniczy na coraz to szersza skale także siatki cieniujące.

Zastosowanie tego rodzaju siatki w swym ogrodzie pozwala chronić rośliny ogrodowe przed zbyt nadmiernym nagrzaniem oraz przed działaniem zbyt niskiej temperatury w okresie zimowym. Dodatkowym atutem tego rodzaju materiału oferowanego także przez centrum ogrodnicze jest fakt, iż materiał ten pozwala na szybsze puszczenie młodych pędów w okresie wiosennym.

Bywa to dosyć istotne zwłaszcza w przypadku roślin znajdujących się w miejscu, jakim jest szkółka krzewów. Szybsze puszczenie pędów przez krzewy liściaste znajdujące się w tym miejscu pozwala na szybszy ich wzrost i uzyskanie zadowalającego efektu.
Copyright © 2012 ogrody.